Blog

Lepsze jutro

Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest inna. Rzeczywistość, w której jesteśmy jest niecodzienna.
Sprawy, o które musimy specjalnie zadbać są wyjątkowe ale mamy dobrą wiadomość o większość z tych rzeczy możemy zadbać za Ciebie.
Wystarczy, że przyjedziesz do Nas.
W naszych apartamentach Deluxe znajdziesz chwilę wytchnienia. Odpoczniesz, zregenerujesz się a dobrze wiemy, że nic tak dobrze nie robi jak zmiana otoczenia.

Pracujesz zdalnie?? Tym lepiej. Zabierz swoich najbliższych i przyjedź.
W naszych apartamentach dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, dbamy tym bardziej o zdrowie i nasz wspólne bezpieczeństwo. Każdy apartament jest ozonowany, odświeżany oraz wyposażony zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Sanepidu m.in. w dozowniki z płynem do dezynfekcji. Ze szczególną dbałością dezynfekowane są powierzchnie dotykowe: poręcze, klamki, włączniki światła, uchwyty..

W pełni wyposażona kuchnia każdego z apartamentów, pozwoli na swobodę w przygotowywaniu dla najbliższych czegoś na ząb, małego co nie co lub pysznej uciechy stołu…
Wszystko to z myślą o Tobie.

Dzięki możliwości niezależnego wejścia do każdego apartamentu , zachowasz tak ważny dzisiaj- zalecany dystans. Nie dzielisz przestrzeni z innymi gośćmi aby każdy mógł się poczuć jak w domu. W domu w innym miejscu, w domu nad potokiem… ??
Wolisz inne miejsce… Oto nasze inne propozycje ( www.apartamentyasiabasia.pl oraz www.caminski.pl)
Znajdź miejsce dla siebie …..